Vizyon ve Değerler

Ankara’da 2008 yılında şirketimiz ile
Dünya da sektör haline gelmiş Balon Katlama Sanatı ve Balon Süsleme Sanatı ile İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite, Hastane, Belediye, Özel Eğitim Merkezleri, A.V.M., Otel, Özel Şirketler v.b. gibi çeşitli kurum ve kuruluşlarda gerek Balon Gösterisi , gerek Atölye Çalışmaları gerek ekip içi motivasyonu artırmaya yönelik Balon Terapi, gerekse sıra dışı Konsept ve Proje çalışmaları’nın yanı sıra Açılış Konser, Toplantı ve Düğün Organizasyonları’nın tüm süsleme ve ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
www.balonmaster.com uzun yıllarda oluşturduğu bu tecrübesini kısa zamanda kurumsallaşarak Türkiye de yeni bir akımın öncüsü haline gelmiştir. Şirketimizin bu zaman zarfında göstermiş olduğu başarının göstergesi referanslarımıza yansımaktadır.
Ülkemizde özellikle son yıllarda teknolojik gelişmelerin yansıması olan elektronik eşyalara eğilimin artması nedeniyle sedanter bir yaşama itilen çocuklarımızı ve gençlerimizin el becerilerinin gelişmesi noktasında sıkıntılar gün geçtikçe artmakta ve günlük yaşantımızda ihtiyacımız olan el becerileri seviyemiz gittikçe azalmaktadır.
www.balonmaster.com ailesi olarak ülkemizde ulaşabildiğimiz her noktada yürüttüğümüz Balon Katlama Sanatı etkinlikleri ile özellikle Çocuklarımızın ve gençlerimizin el becerilerini geliştirmeye ve öz güvenlerini artırmaya, yanı sıra mücadele ruhunu geliştirmeye yönelik faaliyetleri gerçekleştirmeyi planlayarak harekete geçmiş bulunuyoruz.
Aynı zamanda Dünya da sektör haline gelmiş Balon Katlama Sanatı ve Balon Süsleme sanatı ile yaptığımız bu faaliyetleri sektörel anlamda potansiyellerini ortaya çıkararak uzun vadede kendi işini yaparak para kazanmak isteyen bireylere yeni bir iş fırsatı oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Mehmet Mahmut ERDEM
Creative Directör